Klasyfikacje

CEZAR Golf Cup 2021 (rywalizacja indywidualna)

Na każdym polu rywalizujemy o:

Otwarte Mistrzostwo Pola w 4 grupach HCP (6 najlepszych w sezonie wyników stableford netto na danym polu).

Otwarte Mistrzostwo Pola Grand Prix (suma wszystkich wyników stableford netto w sezonie na danym polu, bez podziału na grupy HCP).

Aby zostać sklasyfikowanym trzeba rozegrać co najmniej 6 rund turniejowych w sezonie na danym polu. 

W klasyfikacji głównej, międzynarodowej rywalizujemy o:

Mistrzostwo Miesiąca (suma wyników stableford netto w danym miesiącu kalendarzowym na wszystkich polach z uwzględnieniem punktów bonusowych za grę na innym polu niż macierzyste, bez podziału na grupy HCP).

Mistrzostwo CEZAR Golf Cup w 4 grupach HCP (6 najlepszych wyników w sezonie na wszystkich polach z uwzględnieniem punktów bonusowych za grę na innym polu niż macierzyste).

Grand Prix CEZAR Golf Cup (suma wszystkich wyników stableford netto w sezonie na wszystkich polach z uwzględnieniem punktów bonusowych za grę na innym polu niż macierzyste, bez podziału na grupy HCP).

Aby zostać sklasyfikowanym trzeba rozegrać co najmniej 6 rund turniejowych w sezonie. Wyniki uzyskane podczas każdej rundy turniejowej rozegranej na danym polu zaliczane są do klasyfikacji na tym polu i do klasyfikacji głównej. Punkty uzyskane w Turnieju Finałowym liczą się podwójnie do wszystkich klasyfikacji.

CEZAR Golf Travels 2021 (rywalizacja klubowa)

W ramach rywalizacji klubowej rozegranych zostanie 15 turniejów każdy na innym polu golfowycm. Po pięć turniejów w Polsce, Republice Czeskiej i Słowacji. Turnieje te rozgrywane będa w turach 5 dniowych raz na miesiąc w każdym kraju (Republika Czeska-lipiec, Słowacja-sierpień, Polska-wrzesień). Do klasyfikacji klubowej liczy się suma wyników indywidualnych stableford netto najlepszych zawodników danego klubu z każdej grupy HCP z każdego turnieju klubowego, bez względu na to ilu zawodników z tego klubu startuje w turnieju. Do klasyfikacji klubowej CEZAR Golf Travels zaliczane jest 6 najlepszych w sezonie wyników klubu z turniejów klubowych. W turniejach klubowych mogą brać udział wszystkie kluby zarejestrowane w rozgrywkach. Wyniki uzyskiwane przez zawodników podczas turniejów klubowych zaliczane są również do wszystkich klasyfikacji indywidualnych CEZAR Golf Cup. Rejestracja do rozgrywek i zapisy na poszczegolne turnieje klubowe u organizatora.

Na wyjazdy w ramach turniejów klubowych CEZAR Golf Travels zapraszamy razem z golfistami osoby towarzyszące. Uczestnikom będziemy proponować oprócz udziału w turnieju i pobytu w resorcie, dodatkowy program turystyczno-integracyjny w postaci np. zwiedzania okolic itp.

Międzynarodowy Turniej Finałowy Rozgrywek Klubowych
Do Turnieju Finałowego Rozgrywek Klubowych awansują po 3 najlepsze kluby z Polski, Czech i Słowacji oraz 3 najlepsze kluby z klasyfikacji międzynarodowej "Klubowy Mistrz Ligi Grand Prix". Punkty stableford netto uzyskane w Turnieju Finałowym będą się liczyć podwójnie do wszystkich klasyfikacji. Turniej Finałowy Rozgrywek Klubowych rozegrany zostanie na polu macierzystym najlepszego w klasyfikacji klubu golfowego po ostatnim turnieju klubowym rundy eliminacyjnej i wyłoni Mistrza Klubowego sezonu 2021. 

GolfPlus Partner Główny
GolfPlus Partner Główny
GolfPlus Partner Główny
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę Fonline sp. o.o, jako administratora danych.