O turnieju

CEZAR Golf Champions League 2020

Informacje Podstawowe

W sezonie 2020 rundy Ligi rozgrywane są na polach golfowych w Polsce, Czechach i Słowacji.
Wynik uzyskany w każdym turnieju na danym polu zaliczany jest równocześnie do rankingu o Mistrzostwo Pola, Kraju i całej Ligi.
Do rankingów zalicza się 6 najlepszych wyników osiągniętych w sezonie.

W sezonie 2020 walczymy o tytuły Mistrza Pola, Mistrza Kraju i Mistrza Ligi w klasyfikacjach brutto i netto. Dodatkowo prowadzona jest klasyfikacja Grand Prix.

W celu wyrównania szans, uczestników ligi klasyfikujemy i punktujemy w 4 grupach handicapowych: 0-12; 12,1-18; 18,1-24; 24,1-36
Oprócz mistrzów sezonu wyłaniani są również mistrzowie miesiąca w kategoriach brutto (stroke play brutto), netto (Stb. netto) i Grand Prix (Stb. netto)

Rozgrywki ligowe odbywają się co tydzień, w wyznaczonym dniu tygodnia o określonej godzinie. Można grać w dzień turniejowy także o innej porze w pojedynczym flajcie, po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją pola. W dzień turniejowy obowiązuje specjalna, obniżona cena green fee dla gości (zawodników bez prawa do gry). Możemy też grać w innym dniu tygodnia, zgłaszając ten fakt w recepcji. Wówczas dla gości obowiązuje normalne dla danego dnia green fee.

W Turnieju Finałowym Pola (zamykającym sezon rozgrywek na danym polu) punkty do wszystkich klasyfikacji zaliczane są podwójnie.
Czołowi zawodnicy rankingu krajowego i miedzynarodowego awansują do Turnieju Finałowego Ligi.
W Turnieju Finałowym Ligi (zamykającym sezon rozgrywek zasadniczych Ligi) punkty do wszystkich klasyfikacji zaliczane są potrójnie.
Zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji sezonu zmierzą się wiosną przyszłego roku w Turniejach Mistrzów; każdego Pola i całej Ligi

Rejestracja zawodników do rozgrywek Ligi i zgłoszenia na turniej.
Rejestracja do rozgrywek jest bezpłatna. Odbywa się przez wypełnienie formularza dostępnego na stronie turniejowej www.cezargolf.com w zakładce „Rejestracja”. Rozegranie rundy turniejowej Ligi, jest równoznaczne z akceptacją regulaminu rozgrywek. Jeżeli zawodnik nie zarejestrował się przez wypełnienie formularza na stronie turniejowej a rozegrał rundę turniejową Ligi, tym samym wyraża zgodę na zarejestrowanie go przez organizatora rozgrywek, który będzie się posługiwał danymi ogólnie dostępnymi ze strony PZG.

Zgłoszenia do udziału w poszczególnych turniejach ligowych dokonujemy przez stronę pzgolf.pl lub w recepcji pola golfowego.
Cena za udział w turniejach Ligi
Cena opłaty turniejowej na poszczególnych polach dla golfistów z opłaconym prawem do gry oraz dla "gości" (zawodników bez opłaconego prawa do gry) dostępne są w zakładce CENY.

O turnieju
Międzynarodowa Liga Golfa „CEZAR Golf Champions League” ma na celu umożliwić golfistom amatorom, rywalizację sportową i dobrą zabawę przez cały sezon, na macierzystym polu golfowym lub na innych polach w kraju i za granicą za stosunkowo nieduże pieniądze.
Formuła rozgrywek ligowych zachęca do podróży golfowych, dzięki czemu mamy możliwość poznawania nowych pól i zawierania nowych golfowych znajomości.

Sezon golfowy 2020 jest drugim sezonem Ligi.
W pierwszym sezonie rekordzista rozegrał 23 rundy ligowe. Wiele życzliwych opinii i uwag utwierdza nas w przekonaniu, że uczestnikom taka forma współzawodnictwa się podobała i prawie wszyscy uczestnicy ubiegłorocznych rozgrywek wezmą udział w tegorocznej lidze. W pierwszym sezonie wiele się nauczyliśmy, a zdobytą wiedzę i doświadczenie wdrażamy w tym roku. Nie znaczy to, że jesteśmy nieomylni, dlatego czekamy na wasze wnioski i ewentualne uwagi, abyśmy mogli być coraz lepsi.

W sezonie 2020 rozgrywki Ligi mają charakter całosezonowych Mistrzostw każdego Klubu, otwartych Mistrzostw każdego Pola, Mistrzostw Kraju i międzynarodowych Mistrzostw Ligi w 7 grupach turniejowych; Brutto, Netto, Grand Prix oraz w 4 grupach HCP.
Sezon zasadniczy Ligi trwa do końca października a dodatkowe Turnieje Mistrzów poszczególnych klasyfikacji i wyjazdowe Turnieje Klubowe rozegrane zostaną wiosną 2021 roku.

Punkty do wszystkich rankingów i klasyfikacji zdobywać można na dwa sposoby. Poprzez grę w Turniejach Ligi oraz zaliczeniu wyników z turniejów klubowych lub partnerskich za dodatkową opłatą.

Na koniec każdego miesiąca, na każdym polu wyłaniać będziemy Mistrza Miesiąca Pola w kategorii Brutto, Netto oraz Grand Prix oraz Mistrza Miesiąca Kraju i Ligi.

Na koniec sezonu Liga wyłoni Mistrzów każdego Pola w kategorii Brutto, Netto, Grand Prix oraz w 4 grupach HCP oraz Mistrzów każdego Kraju i całej Ligi w kategorii Brutto, Grand Prix i w 4 grupach HCP.

Finałowe rozgrywki.
Mistrzowie każdego Pola w kategoriach Brutto, Netto i Grand Prix rozegrają pomiędzy sobą wiosną 2021 roku specjalny, trzydniowy, wyjazdowy turniej o tytuł Mistrza Mistrzów Pola z biesiadą góralską i noclegiem w górskim hotelu „Pod Wulkanem”*** na koszt organizatorów.

Turniej odbędzie się na polach: Kraków Valley Golf & Country Club i Golf Resort Black Stork w Tatrach Słowackich oraz Royal Kraków Golf & Country Club lub Royal Valley Golf Club.

Podczas turnieju Mistrzów Pola planujemy zorganizowanie towarzyszącego turnieju Klubowego z góralską biesiadą w specjalnych cenach promocyjnych. Organizacja tego turnieju uzależniona jest od ilości zainteresowanych uczestników.
Poprzez rankingi publikowane na stronie turniejowej możemy śledzić rywalizację na bieżąco przez cały sezon na każdym polu, w każdym kraju i całej lidze.

Na koniec sezonu, po zakończeniu gier turniejowych na polach golfowych, najlepsi zawodnicy z każdego kraju i całej Ligi z kategorii; Brutto, Netto, Grand Prix i 4 grup HCP zakwalifikują się do Turnieju Finałowego Ligi, gdzie będą mieli szansę wywalczenia końcowego zwycięstwa w Mistrzostwach Kraju i Międzynarodowych Mistrzostwach Ligi „CEZAR Golf Champions League” sezonu 2020 w poszczególnych kategoriach turniejowych.

W sezonie 2020 rywalizować będziemy też w klasyfikacjach klubowych w kategoriach; brutto, netto i grand prix w skali każdego kraju i w skali międzynarodowej całej Ligi.
Zwycięskie kluby otrzymają statuetki Klubowych Mistrzów Kraju i Klubowych Międzynarodowych Mistrzów Ligi w swoich kategoriach.

Dodatkowo prowadzone będą osobne, wewnętrzne klasyfikacje brutto, netto, grand prix i w 4 grupach HCP dla każdego klubu. Pozwoli to analizować poziom sportowy poszczególnych golfistow i wyłonić najlepszych zawodnikow w sezonie w poszczególnych kategoriach w każdym klubie.

Strona turniejowa
Strona turniejowa, którą przygotowaliśmy pozwala na szybkie zaplanowanie sobie udziału w kolejnych turniejach Ligi, pokazuje wyniki oraz rankingi turniejowe, na poszczególnych polach a także w skali każdego kraju i całej Ligi. Umożliwia szeroką analizę poziomu sportowego i postępów każdemu zawodnikowi i klubowi, poprzez porównanie własnych i innych wyników brutto i netto w tym najlepszych, najsłabszych i średnich z poszczególnych miesięcy i w całym sezonie. W tym celu oprócz rankingów dla całej Ligi, każdego kraju i dla wszystkich pól przygotowaliśmy kartę każdego klubu i każdego zawodnika, które dostępne są po kliknięciu w nazwisko zawodnika w dowolnym rankingu indywidualnym lub nazwę klubu w dowolnym rankingu klubowym.

Oprócz strony głównej z wynikami krajowymi i międzynarodowymi, prezentujemy każde z pól uczestniczących w Lidze na ich własnej zakładce turniejowej. Znajdziecie tam kalendarz turniejów, wyniki i rankingi danego pola a ponadto fotorelację z turniejów na polu. Na stronie turniejowej w zakładce „Świat Golfa” umieściliśmy też niezbędnik informacyjny dla golfisty, z informacją o polach golfowych w Polsce, Słowacji i Czechach, polecanych turniejach, hotelach a także dostępnych pakietach golfowych czy ciekawych stronach internetowych.

Kolegów golfistów i ich znajomych zapraszamy do grona partnerów Ligi i reklamowania swoich firm na stronie turniejowej na wybranym polu, kilku lub wszystkich polach w zamian za ufundowanie dodatkowych nagród dla zawodników w turniejach Ligi na tych polach.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorem.

Zapraszam do gry i dobrej zabawy !

Cezary Siedlarczyk
Royal Kraków Golf & Country Club
Instruktor Golfa PZG
Organizator

 

deneme bonusu
GolfPlus Partner Główny
GolfPlus Partner Główny
GolfPlus Partner Główny
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę Fonline sp. o.o, jako administratora danych.