O turnieju

CEZAR Golf Champions League 2021
Będzie to już trzecia edycja, tym razem na polach w Polsce, Czechach i Słowacji.
W tym roku proponujemy dwie formy rozgrywek, uproszczoną, dedykowaną na okres pandemii pod nazwą CEZAR Golf Cup, która rozpocznie się z początkiem maja oraz rywalizację klubową pod nazwą CEZAR Golf Travels w drugiej połowie roku, kiedy można już będzie bezpiecznie podróżować i organizować duże turnieje.

Klasyfikacja Indywidualna - CEZAR Golf Cup
Proponowane rozgrywki mają na celu umożliwić golfistom w ramach rywalizacji całosezonowej, bezpieczną grę na handicap, co tydzień w wybrany dzień w środku tygodnia na swoim polu oraz na polach sąsiednich i w ten sposób pomóc zregenerować siły fizyczne i psychiczne w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Formuła rozgrywek jest prosta;
Rejestracja do rozgrywek na sezon 2021 odbywa się w recepcji pola golfowego, bezpośrednio przed pierwszą rundą turniejową w sezonie. Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma plastikową kartę turniejową uprawniającą go do zniżek na green fee i noclegi do końca sezonu na każdym polu biorącym udział w rozgrywkach; 10% po rozegraniu pierwszej rundy i 20% po rozegraniu szóstej rundy na dowolnym polu. Każde pole ma stały dzień turniejowy w środku tygodnia. Rundy turniejowe można rozgrywać o dowolnej porze w ciągu całego dnia. Zainteresowani grą na danym polu w konkretny dzień, którzy nie mają partnerów, wysyłają tą informację do bazy zawodników zarejestrowanych w rozgrywkach na tym polu w celu umówienia się z innymi chętnymi na rundę turniejową. Golfiści uzgadniają tee time z recepcją pola. Przed rozegraniem rundy turniejowej zawodnicy pobierają karty z recepcji i wnoszą opłatę za grę.
Do rozegrania rundy turniejowej wystarczy 2 golfistów w grupie. Zawodnicy wpisują sami wyniki własne i markera nie wymieniając się kartami. Bezpośrednio po rozegraniu rundy turniejowej zawodnicy składają karty z wynikami w recepcji pola lub robią im zdjęcia i wysyłają je do recepcji.

Rywalizacja odbywa się przez cały sezon o Otwarte Mistrzostwo każdego Pola oraz o Mistrzostwo całych rozgrywek w formacie Stableford Netto w 4 grupach HCP oraz Grand Prix:
Gr I. 0-12
Gr II. 12-18
Gr III. 18-24
Gr IV. 24-54 (34)

Tees:
Uwaga: Gr I. panowie – białe, panie – żółte
Gr II-IV. panowie – żółte, panie – czerwone
Do klasyfikacji końcowej zaliczanych jest 6 najlepszych wyników w sezonie.

Rozgrywki składają się z części eliminacyjnej, w ramach Otwartych Mistrzostw każdego Pola i Centralnego Turnieju Finałowego na koniec sezonu, dla najlepszych golfistów w całych rozgrywkach.

Turniej Finałowy Pola
Ostatnim turniejem w sezonie na każdym polu golfowym będzie Turniej Finałowy Pola, który odbędzie się w ostatni weekend września. W turnieju tym mogą uczestniczyć wszyscy zawodnicy zarejestrowani w rozgrywkach.  Punkty stableford netto uzyskane w Turnieju Finałowym Pola będą się liczyć podwójnie do wszystkich klasyfikacji.

Międzynarodowy Turniej Finałowy Rozgrywek Indywidualnych CEZAR Golf Cup
Do Turnieju Finałowego Rozgrywek awansują Mistrzowie każdej Grupy HCP oraz Klasyfikacji Grand Prix z każdego Pola i najlepsi zawodnicy z klasyfikacji głównej (obejmującej wszystkich golfistów). Turniej Finałowy rozegrany zostanie w drugi weekend października na polu golfowym na którym rozegrano najwięcej rund turniejowych w sezonie i wyłoni Indywidualnych Mistrzów CEZAR Golf Champions League 2021. Punkty stableford netto uzyskane w Turnieju Finałowym będą się liczyć podwójnie do wszystkich klasyfikacji.

Klasyfikacja Klubowa - CEZAR Golf Travels

Turnieje klubowe rozgrywane będą na wybranych polach 18 dołkowych biorących udział w rozgrywkach. Na każdym z tych pól rozegrany zostanie jeden turniej klubowy w sezonie. Do klasyfikacji klubowej liczy się suma wyników indywidualnych stableford netto najlepszych zawodników danego klubu z każdej grupy HCP z każdego turnieju klubowego, bez względu na to ilu zawodników z tego klubu startuje w turnieju. Do klasyfikacji klubowej CEZAR Golf Travels zaliczane jest 6 najlepszych w sezonie wyników klubu z turniejów klubowych. W turniejach klubowych mogą brać udział wszystkie kluby uczestniczące w rozgrywkach. Turnieje te rozgrywane będą za każdym razem na trzech innych, sąsiednich polach golfowych, od czwartku do soboty. Wyniki uzyskiwane przez zawodników podczas turniejów klubowych zaliczane są również do wszystkich klasyfikacji indywidualnych CEZAR Golf Cup. Zapisy na turnieje klubowe u organizatora.

Na wyjazdy w ramach turniejów klubowych CEZAR Golf Travels zapraszamy razem z golfistami osoby towarzyszące. Uczestnikom będziemy proponować oprócz udziału w turnieju i pobytu w resorcie, dodatkowy program turystyczno-integracyjny w postaci np. zwiedzania okolic itp.

Międzynarodowy Turniej Finałowy Rozgrywek Klubowych
Do Turnieju Finałowego Rozgrywek Klubowych awansują po 3 najlepsze kluby z Polski, Czech i Słowacji oraz 6 najlepszych klubów z klasyfikacji międzynarodowej. Punkty stableford netto uzyskane w Turnieju Finałowym będą się liczyć podwójnie do wszystkich klasyfikacji. Turniej Finałowy Rozgrywek Klubowych rozegrany zostanie w pierwszy weekend października, na polu macierzystym najlepszego w klasyfikacji klubu golfowego po ostatnim turnieju klubowym rundy eliminacyjnej i wyłoni Mistrza Klubowego sezonu 2021.

Nagrody
Przy współpracy z polami golfowymi przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki dla wszystkich golfistów uczestniczących w rozgrywkach oraz wartościowe nagrody zarówno w klasyfikacjach na poszczególnych polach golfowych jak też w klasyfikacji generalnej (międzynarodowej). Szczegóły znajdziecie w zakładce Nagrody.

Informacje ogólne
Rozgrywki „CEZAR Golf Champions League” mają na celu umożliwić golfistom amatorom i klubom golfowym, rywalizację sportową i dobrą zabawę przez cały sezon, na macierzystym polu golfowym oraz na innych polach w kraju i za granicą za stosunkowo nieduże pieniądze. Formuła rozgrywek ligowych zachęca do podróży golfowych, dzięki czemu mamy możliwość poznawania nowych pól i zawierania nowych golfowych znajomości. Cena opłaty turniejowej na poszczególnych polach dla golfistów z opłaconym prawem do gry oraz dla "gości" (zawodników bez opłaconego prawa do gry) dostępne są w zakładce CENY.

Strona turniejowa
Strona turniejowa, którą przygotowaliśmy pozwala na szybkie zaplanowanie sobie udziału w kolejnych turniejach Ligi, pokazuje wyniki oraz rankingi turniejowe, na poszczególnych polach a także w skali całych rozgrywek. Umożliwia szeroką analizę poziomu sportowego i postępów każdemu zawodnikowi i klubowi, poprzez porównanie wyników w tym najlepszych, najsłabszych i średnich z poszczególnych miesięcy i w całym sezonie. W tym celu oprócz rankingów dla całych rozgrywek i dla wszystkich pól przygotowaliśmy kartę każdego klubu i każdego zawodnika, które dostępne są po kliknięciu w nazwisko zawodnika w dowolnym rankingu indywidualnym lub nazwę klubu w dowolnym rankingu klubowym.
Na stronie turniejowej prezentujemy obok informacji dla całych rozgrywek, także osobno każde z pól uczestniczących w Lidze na ich własnej zakładce turniejowej. Znajdziecie tam kalendarz turniejów, wyniki i rankingi danego pola a ponadto fotorelację z turniejów na tym polu. Na stronie turniejowej w zakładce „Świat Golfa” umieściliśmy też niezbędnik informacyjny dla golfisty, z informacją o polach golfowych w Polsce, Słowacji i Czechach, polecanych turniejach, hotelach a także dostępnych pakietach golfowych czy ciekawych stronach internetowych.

Kolegów golfistów i ich znajomych zapraszamy do grona partnerów Ligi i reklamowania swoich firm na stronie turniejowej na wybranym polu, kilku lub wszystkich polach w zamian za ufundowanie dodatkowych nagród dla zawodników w turniejach Ligi na tych polach.
Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Zapraszam do gry w rozgrywkach !
Cezary Siedlarczyk
Prezes Royal Kraków Golf & Country Club skf
Organizator
 

GolfPlus Partner Główny
GolfPlus Partner Główny
GolfPlus Partner Główny
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Partner
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Pola Partnerskie
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny
GolfPlus Partner Medialny

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę Fonline sp. o.o, jako administratora danych.